Advokátní kancelář MN-LEGAL
CZ | EN

nas-tym

Aktuality

9. 2. 2018
Rádi bychom touto cestou oznámili změnu sídla naší advokátní kanceláře a informovali o nových prostorách, v&...
14. 11. 2017
Rozdělení společné věci, její přikázání spoluvlastníkovi nebo nařízení prodeje ve veřejné dražbě – jednotliv...
31. 10. 2017
Ochrana vlastnického práva k pozemku versus zájem na veřejném užívání účelové komunikace; definičn...

Office management

Ing. Eva Kadlčíková

kadlcikova

Ing. Eva Kadlčíková pracuje v advokátní kanceláři od února 2008 jako Office Manager. Je zodpovědná za office management, fakturaci a zpracování účetních dokladů.

Více...
 

Eva vystudovala Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, obor eurospráva (2006). Po jejím absolvování působila v letech 2006 až 2008 jako manažer projektů u institucí municipální a krajské správy, kde řídila projekty spolufinancované z Evropského sociálního fondu spadající do Jednotného programového dokumentu pro cíl 3 v oblasti rozvoje počátečního vzdělávání. V rámci tohoto působení získala značné zkušenosti v projektovém, personálním a finančním managementu.

Mezi její zájmy patří cestování, četba, film, lyžování, aerobic a latinsko-americký tanec.

Eva hovoří plynně česky, má dobrou znalost angličtiny a pasivně ovládá německý jazyk.

Bc. Lucie Burdová

burdova

Lucie Burdová se stala součástí týmu advokátní kanceláře na pozici Development Managera v únoru 2011. Mezi její kompetence patří rozvoj kanceláře a marketing, a to zejména v oblasti PR a lidských zdrojů.

Více...
 

Lucie absolvovala v roce 2007 bakalářský cyklus žurnalistiky na Fakultě sociálních věd UK, o dva roky později získala osvědčení CIMA A v oboru marketing. Po celou svou profesní kariéru se pohybuje v advokacii. První zkušenosti s řízením chodu kanceláře, HR a organizací eventů získala v mezinárodní advokátní kanceláři Freshfields Bruckhaus Deringer (2001 až 2004). Poté navázala spolupráci s mezinárodní advokátní kanceláří Haarmann Hemmelrath (nyní bpv Braun Partners), kde se v letech 2005 až 2011 věnovala marketingu, především řízení oblasti komunikačních strategií, lidských zdrojů, marketingu eventů a tvoření a podpory corporate identity. Během svých studií na FSV UK současně působila jako externí dopisovatelka přílohy Hospodářských novin Kariéra byznys a magazínu Zdraví na zpravodajském serveru aktualne.cz.

Lucie hovoří plynně česky a německy, má velmi dobrou znalost anglického jazyka. Pasivně ovládá španělský a francouzský jazyk.

Mezi její zájmy patří cestování, knihy a sport.