Advokátní kancelář MN-LEGAL
CZ | EN

nas-tym

Aktuality

1. 7. 2019
Občanský zákoník umožňuje zřídit nezbytnost služenbé cesty k sousednímu pozemku za účelem zřízení stavby. Ja...
7. 5. 2019
Mnoho věřitelů stojí při zahájení insolvenčního řízení ohledně jejich dlužníka před složitou volbou, zda a j...
9. 2. 2018
Rádi bychom touto cestou oznámili změnu sídla naší advokátní kanceláře a informovali o nových prostorách, v&...

Office management

Renata Mesršmídová

 

Renata Mesršmídová pracuje v advokátní kanceláři od září 2018 jako Office Manager. Je zodpovědná za office management, fakturaci a zpracování účetních dokladů.

Více...
 

Renata vystudovala VOŠ hotelnictví a turismu v Poděbradech, obor řízení hotelnictví a turistických služeb (2001). Po ukončení studia získávala zkušenosti z oblasti cestovního ruchu, nejprve v prestižním hotelu v Řecku, poté jako prodejce letenek ve společnosti Student Agency (2001 – 2003). Znalosti z oblasti administrativy a client service dále prohlubovala na pozici asistentky ve společnosti Seznam.cz, a. s. (2004 – 2005), následovala první spolupráce s advokátní kanceláří Daniel Mališ & Partners na pozici Office Managera (2005 – 2008). Z prostředí project managementu a reklamy (jobDNES.cz, CARTEL PUBLICITÉ s.r.o.) se vrátila v roce 2018 zpět na pozici Office Managera do Mališ Nevrkla Legal.

Mezi její zájmy patří historie, četba a floristika.

Renata hovoří plynně česky, má dobrou znalost angličtiny a pasivně ovládá německý a španělský jazyk.

Bc. Lucie Burdová

burdova

Lucie Burdová se stala součástí týmu advokátní kanceláře na pozici Development Managera v únoru 2011. Mezi její kompetence patří rozvoj kanceláře a marketing, a to zejména v oblasti PR a lidských zdrojů.

Více...
 

Lucie absolvovala v roce 2007 bakalářský cyklus žurnalistiky na Fakultě sociálních věd UK, o dva roky později získala osvědčení CIMA A v oboru marketing. Po celou svou profesní kariéru se pohybuje v advokacii. První zkušenosti s řízením chodu kanceláře, HR a organizací eventů získala v mezinárodní advokátní kanceláři Freshfields Bruckhaus Deringer (2001 až 2004). Poté navázala spolupráci s mezinárodní advokátní kanceláří Haarmann Hemmelrath (nyní bpv Braun Partners), kde se v letech 2005 až 2011 věnovala marketingu, především řízení oblasti komunikačních strategií, lidských zdrojů, marketingu eventů a tvoření a podpory corporate identity. Během svých studií na FSV UK současně působila jako externí dopisovatelka přílohy Hospodářských novin Kariéra byznys a magazínu Zdraví na zpravodajském serveru aktualne.cz.

Lucie hovoří plynně česky a německy, má velmi dobrou znalost anglického jazyka. Pasivně ovládá španělský a francouzský jazyk.

Mezi její zájmy patří cestování, knihy a sport.