Advokátní kancelář MN-LEGAL
CZ | EN

nas-tym

Aktuality

13. 6. 2017
Zajištění přístupu či příjezdu ke stavbě je jednou z mnoha věcí, které je potřeba vyřešit už při přípravě re...
2. 6. 2017
Na IV. kongresu estetické a laserové medicíny vystoupil Daniel Mališ s přednáškou na téma Odpovědnosti za új...
16. 5. 2017
Daniel Mališ se ve svém článku věnuje výkladu principu "zásad slušnosti", který v souvislosti s odčiněn...

Associates

Mgr. Veronika Tomanová

tomanova

Mgr. Veronika Tomanová se stala součástí našeho týmu v září 2012. Ve své praxi se věnuje především obchodnímu právu, pracovnímu právu a sporné agendě. 

Veronika je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy (2015). Během svého studia vycestovala na roční studijní pobyt na University of Essex do Spojeného království, kde získala cenu za nejlepší studijní výsledky v předmětu Property Law.

Více...
 

V letech 2012–2014, kdy Veronika v naší advokátní kanceláři pracovala na pozici právní asistentky, poskytovala podporu týmu právníků, zejména v oblasti obchodního práva a sporné agendy.

K jejím zájmům patří detektivní literatura, kinematografie, móda a in-line bruslení. K jejím koníčkům patří též italština, jejíž základní znalost se snaží rozvíjet.

Veronika hovoří plynně česky a anglicky, má základní znalost němčiny.

   

Mgr. Adéla Tichá

ticha-adela

Mgr. Adéla Tichá je členkou našeho týmu od září 2017. Ve své praxi se zaměřuje zejména na občanské právo (včetně rodinného), správní a zdravotnické právo.

Adéla je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně (2017). V průběhu studia se zúčastnila několika zahraničních programů pro studenty práv, mj. mezinárodní letní školy v chorvatském Zadaru či italském Salernu. Vystoupila také jako jedna z přednášejících na semináři zaměřeném na evropské a mezinárodní trestní právo v souvislosti s ochranou lidských práv v trestním řízení, jenž se konal v Litvě.

Více...
 

Zkušenosti v oblasti advokacie a justice získala Adéla již během svých studií, když působila mj. na Nejvyšším správním soudu České republiky či Ústavním soudu České republiky.

Mezi její zájmy patří zejména literatura, fitness, běh a vaření.

Adéla hovoří plynně česky a anglicky, má základní znalosti němčiny.