Advokátní kancelář MN-LEGAL
CZ | EN

media

Aktuality

13. 12. 2016
Bojujete s přílišným hlukem, kterým Vás obtěžuje některý z Vašich sousedů? Zkoušeli jste situaci řešit ...
7. 10. 2016
Na konferenci "Aktuální trendy v odškodňování újmy na zdraví" vystoupil Daniel Mališ s přednáškou ...
20. 9. 2016
Luboš Nevrkla se ve svém článku pro epravo.cz věnuje připravované evidenci údajů o skutečných majitelích prá...

AK v médiích

Veronika Tomanová k problematice sousedských vztahů

Bojujete s přílišným hlukem, kterým Vás obtěžuje některý z Vašich sousedů? Zkoušeli jste situaci řešit běžnou domluvou, a teď už si nevíte rady? Jak v takovém případě postupovat se dozvíte v článku Veroniky Tomanové. Celý text naleznete zde.

Daniel Mališ k náhradě nemajetkové újmy na zdraví

Na konferenci "Aktuální trendy v odškodňování újmy na zdraví" vystoupil Daniel Mališ s přednáškou na téma Metodika k náhradě nemajetkové újmy na zdraví. Některé z článků Daniela Mališe na dané téma naleznete např. zde a zde

Luboš Nevrkla k evidenci údajů o skutečných majitelích právnických osob

Luboš Nevrkla se ve svém článku pro epravo.cz věnuje připravované evidenci údajů o skutečných majitelích právnických osob a svěřenských fondů, kterou v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/849 přinese schvalovaná novela zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti. Celý článek naleznete zde.

Luboš Nevrkla pro Český rozhlas Plus

Vyjádření Luboše Nevrkly k problematice rozvodů mezinárodních manželství a aktuálně diskutovanému nařízení EU o posílené spolupráci 18 zemí EU ve věci rozhodného práva. Celý pořad naleznete zde, vyjádření Dr. Nevrkly pak od 13:30 min.

Daniel Mališ k tématu informovaných souhlasů

Na III. kongresu estetické a laserové medicíny vystoupil Daniel Mališ s přednáškou na téma Doporučené informované souhlasy pacientů. Články Daniela Mališe na toto téma naleznete zde a zde.

Veronika Tomanová k nájemnímu vztahu po rekodifikaci

Vyjádření Veroniky Tomanové pro Radiožurnál ke změnám, které přinese od 1. 1. 2016 v otázce financování a realizace údržby a oprav souvisejících s užíváním bytu vládní nařízení doplňující ustanovení občanského zákoníku. Celý vstup naleznete zde, článek Veroniky Tomanové na dané téma pak zde.

Daniel Mališ hostem Nočního Mikrofóra

Rozhovor Romana Šmuclera s Danielem Mališem v pořadu ČRo Dvojka na téma medicínské právo naleznete zde.

Čeho si na studentech ceníme nejvíce? pracepropravniky.cz

Rozhovor s Lubošem Nevrklou o nikdy nekončícím procesu získávání kvalitních nových kolegů, resp. o nárocích na ně, a důlžitých milnících advokátní kanceláře Mališ Nevrkla Legal uplynulých tří let.

Luboš Nevrkla v pořadu ČT Suma sumárum

Vyjádření Luboše Nevrkly k otázce společného jmění manželů v pořadu České televize Suma sumárum. Celý díl pořadu naleznete zde, vyjádření Luboše Nevrkly ve 12:34 a 18:36 min.

Daniel Mališ v pořadu ČT Suma sumárum

Vyjádření Daniela Mališe k otázce úrazového pojištění dětí v pořadu České televize Suma sumárum. Celý díl pořadu naleznete zde, vyjádření Daniela Mališe pak od 7:29 min.